- Gratis parkeerplaats tijdens uw verblijf
- Prijzen zijn exclusief 4,00% toeristenbelasting
- Inclusief ontbijt
- Gratis in het hotel
- Inchecken vanaf 15:00 uur
- Uitchecken tot 11:00 uur
- Annuleren kan kosteloos tot 12 uur op de dag van aankomst. (Afwijkende voorwaarden kunnen van kracht zijn bij suites & arrangementen)
Ontdek Wolvega en omgeving
Hotel Wolvega - Heerenveen
Lekker buiten de natuur in, dat is een perfecte reden om er eens actief op uit te trekken. In en om Wolvega kunt u prachtig wandelen en fietsen, daarnaast ligt Nationaal Park Weerribben Wieden ook op een steenworp afstand van het hotel.
Wij verzorgen graag een lunchpakket To Go voor onderweg, zodat u onbezorgd op pad kunt gaan.
Maak uw arrangement helemaal naar wens met onze extra's!
- Luxe driegangen keuze diner in Restaurant Martinus*
- Qwic fiets huren
- Lunchpakket voor uw fietstocht
- Minibar pakket
- Romantisch pakket
Let op: u kunt deze actie boeken t/m vrijdag 5 Maart 2021. De prijzen en reserveringen zijn op basis van tweepersoonsverblijf en actiebeschikbaarheid.
*Om de richtlijnen van het RIVM te waarborgen kunt u uw diner afhalen bij ons pick up point naast het restaurant. Dit geldt ook voor ons ontbijt.
**Wanneer u gebruik wenst te maken van onze fitness is dit mogelijk op reservering. Wij hanteren tijdslots van 1 uur per kamer, dit is op aanvraag bij de receptie.
Belangrijke informatie
Let op: dit arrangement is beperkt beschikbaar.
Is uw gewenste hotel niet meer beschikbaar? Selecteer dan een andere datum.
Let op: dit arrangement is beperkt beschikbaar.
Ontdek Wolvega en omgeving
- 1/2/3x Overnachting
- 1/2/3x Uitgebreid ontbijt*
- Kosteloos wijzigen
- Kosteloos annuleren tot 12:00 uur op dag van aankomst
- Gratis parkeren & Wi-Fi
- Gratis gebruik van de wellness en fitness**
Vanaf
43,50
per persoon