Goed om te weten:
- De tickets voor de entree voor de Efteling ontvangt u tijdens het inchecken via een onlinesysteem genaamd Envisio via het mailadres noreply@envisio.io (check spam)
- We reserveren voor u de entree voor de Efteling de dag NA inchecken voor u. Wenst u op een andere datum entree te reserveren? Meldt dit dat tijdens het boeken!
- Nadat u de tickets voor de Efteling heeft ontvangen kunnen deze niet meer gewijzigd worden.
- Wij reserveren voor het diner uit uw arrangement een tafel in ons restaurant om 20:00 uur. U kunt deze tijd aanpassen in uw Valk account of via onze receptie.
- U geniet van ons speciale 3-gangenmenu keuze menu. Bekijk deze alvast hier.
- Voor kinderen van 4 t/m 12 jaar zit een kindermenu inbegrepen in het arrangement.
- Voor kinderen van 0 t/m 3 jaar zit géén diner inbegrepen. Dit kunt u optioneel bijboeken in het restaurant.
- Prijzen kunnen per aankomst dag variëren gebaseerd op beschikbaarheid.
- U kunt maximaal 10 kamers o.b.v. een arrangement reserveren. Boven de 10 kamers betreft het een groepsreservering met andere voorwaarden en zullen wij contact met u opnemen.
- U dient de betaling voor dit arrangement uiterlijk 24 uur voor aankomst online te voldoen, anders wordt de reservering automatisch geannuleerd.
Meer informatie over de Efteling? Klik hier